Почався концерт об 11.00 і мав закінчитися о 13.00, саме в цей час у бійців, за розкладом, має бути обід. Але ніхто не хотів йти обідати і ми виступали до 14 години. Збіґнєва Рашевського у Варшаві відбудеться перегляд українських (незалежних) театрів. “Просто естрадка завжди була дуже кон’юнктивною. Коли люди йдуть на концерт естрадного артиста, вони мають розуміти, що спостерігають на сцені бізнесмена, який іноді підспівує. А в еру штучного інтелекту їм не потрібно буде співати взагалі”, – вважає Олег.

мистецький десант

Загальна атмосфера поетично-музичної імпрези була просякнута енергетикою наснаженого патріотичним духом художнього Слова, в якому, на жаль, є біль утрат, але є й безмежна віра в Україну. Дві години красивих слів, справжніх емоцій, діалогів із глядачами наповнили цей мистецький вечір. Відтепер бібліотеки громади поповняться цікавими, якісними українськими книжками та унікальними довідниками. Проект реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду. Упродовж 10 днів усі учасники проекту матимуть можливість спілкуватися та працювати у нових мистецьких середовищах. Точка зору авторів матеріалів може не співпадати з позицією редакції.

Три фестивалі та музей об’єдналися задля створення нового безкоштовного культурного проєкту

Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. Програма події складатиметься з декількох блоків.

Відео та текстові матеріали розповсюджуються за ліцензією CC BY-NC-ND 4.0. «Де общеєє добро в упадку, забудь отця, забудь і матку. Квитки за ціною від 15 до 25 злотих можна придбати на веб-сайтіinstytut-teatralny.pl. Украинские войска впервые создали плацдарм на контролируемом Россией восточном берегу Днепра в районе Антоновского моста в июне. Ольга Ходацька, членкиня Національної спілки журналістів України, заступник голови правління київської «Просвіти». Крім проведення організаційної роботи я встиг намалювати 16 творів. Дві картини створені олійними фарбами, решта — акварелі.

Проєкт реалізують за підтримки Українського культурного фонду в партнерстві Zaxidfest із Respublica FEST, Molodiya Festival та Музеєм Івана Гончара. Нагадаємо, що “Культурний Десант” допомагає підтримувати бойовий дух і морально-психологічний стан військових на передовій. До команди Сєрги вже приєдналися https://artefact.org.ua/literature/poetry-for-ukraine-poetky-ta-poety-53-krayin-svitu-vydadut-knygu-na-pidtrymku-ukrayiny.html Олександр Чемеров, Олександр Ярмак, Світлана Тарабарова, Павло Вишебаба та багато інших відомих культурних діячів. Редакція «Українського репортера» з перших годин рашистського вторгнення – на інформаційному фронті. Ми жодного дня не припиняли журналістської діяльності, бо Слово також є зброєю.

Дивіться на I-UA.tv

Київський академічний театр ляльок попри неможливість працювати на власній сцені активно займається волонтерською ініціативою «Мистецький десант». До слова, нещодавно музиканти “Культурного десанту” Коля Сєрга, Саша Чемеров та Міша Крупін випустили іронічний трек “Білгород”. У тексті артисти саркастично закликають бєлгородців не боятися й обіцяють свободу від московської влади. Проект реалізовується департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації в межках проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури Львівщини.

Гостомель: депутатку Черінську позбавили мандата (+відео)

Також з концертною бригадою нашого театру ми об’їздили, і не один раз, багато шпиталів, серед них — Центральний військовий госпіталь, госпіталь Державної прикордонної служби України, госпіталь Міністерства внутрішніх справ, шпиталі в Ірпені та Дніпрі. Ініціатором проведення пленеру виступила член НСХУ Людмила Боршош-Літун, а співорганізатором — заслужений художник України Анатолій Марчук. Підтримку мистецькому дійству, що проходило на базі готельного комплексу «Гуцульщина», надав його власник, меценат і колекціонер Юрій Візавер. Люди, які знаходяться за лаштунками, але їх робота не менш відповідальна. Натомість до Львівської області вже 19 жовтня приїдуть працівники культури з міст Старобільськ, Сватове, Рубіжне, Попасна, Кремінне, Лисичанськ, Щастя, Северодонецьк та смт Троїцьке, Новопсков, Станиця Луганська, Марківка, Білокуракіне.