Фіскальна політика щодо податків на криптовалюту в країнах залежить від того, як їхнє законодавство трактує поняття віртуальних грошей. Наприклад, у США – це власність, у Великій Британії – капітальний актив, в Італії – різновид іноземної валюти. Учасники ринку віртуальних активів повинні отримати можливість користуватися банківськими послугами, сплачувати податки з отриманих доходів та отримувати юридичний захист у судах при порушенні їх прав”. Забезпечення прозорості державного регулювання ринку віртуальних активів, залучення учасників ринку до обговорення змін у державному регулюванні сектору. На початку вересня Верховна Рада ухвалила закон “Про віртуальні активи”, який повинен був легалізувати в Україні криптовалюту. Вона мала б юридичний статус, а регулювати ринок повинен був новий орган. — це валюти, які використовують як основний спосіб здійснення транзакцій.

Новини про криптовалюту та її стан на ринку

Яскравим прикладом впливу політичних подій на курс криптовалюти можна назвати протести у Казахстані, які відбулися у січні 2022 року. Казахстан – один із основних центрів з видобутку крипти у світі. Став він таким після заборони майнінгу у Китаї, коли десятки тисяч китайських майнерів переїхали до Казахстану. Регулювання ринку криптовалют сприятиме злиттю цього класу активів із традиційною фінансовою системою, додає Хомʼяков.

Різке падіння: стало відомо, скільки втратила економіка Ізраїлю від війни з ХАМАС

З початку року увага всього світу була прикута до низки важливих викликів, які виникли з першим послабленнями карантинних обмежень у багатьох країнах. Зокрема, йдеться про рекордну інфляцію, яка набирала оберти з кінця 2021 року, динаміку на сировинних ринках (співвідношення попиту та пропозиції), прогнози щодо потенційної кризи. Також пропонувалися особливі умови оподаткування для юридичних осіб. Використання роздрібної криптоторгівлі зросло, незважаючи на кризу світового ринку. В багатьох країнах, де обсяг транзакцій зменшився, кількість переказів залишилася стабільною або зросла.

Однак виникають сумніви щодо їхньої спроможності впоратися з планом без різкої рецесії. На минулому засіданні ФРС підняла ставку на 75 базисних пунктів – уперше за 30 років. Зростання відбулось на тлі новин про відкриття спотових криптовалютних ETF (exchange-traded fund – біржовий інвестиційний фонд). Замість цього, користувач тепер може просто купити частку через брокера у біржовому інвестиційному фонді, який торгує біткоїнами. Зовсім іншою буде реакція, якщо ви запитаєте знайомих, чи мають вони рахунок у банку, чи є у них інтернет. Люди вже не розуміють, як без цього жити, ці речі близькі для них. Криптовалюта SOL є одним з найбільш швидкозростаючих проектів в блокчейн-індустрії.

Болгарія затримує поставку Україні сотні бронетранспортерів: названа причина

Дуже часто користувачі поспіхом вносять свої гроші та не отримують свої прибутки через необачність. Заробити на криптовалюті не просто, однак можливо, якщо ви маєте достатньо знань. Останнім часом популярність криптовалюти набирає неабияких обертів. Наразі криптовалюта оподатковується у більшості європейських країн, але умови такого оподаткування істотно відрізняються. За словамиФедорова, щоденний оборот віртуальних активів становить 1 млрд грн, однак він перебуває в тіні. Розвиток нової індустрії дозволить залучити прозорі інвестиції та посилить імідж нашої країни як високотехнологічної держави”, –говоритьміністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

26-річний Купер Терлі розповів CNBC Make It, що вклав кошти в криптовалюту, коли вивчав музичний бізнес в Університеті Колорадо в Денвері у 2017 році. Наприклад, якщо ви хочете купити біткоїн за гривні, потрібно дивитися, чи продається він у парі https://www.pinta.kiev.ua/wp-content/pages/gembl_ng___neznaniy_vsesv_t_dlya_novachka.html з цією валютою. Тобто, для криптовалюти не існує банків та агентів, яким потрібно довіряти випуск цих грошей. Варто зазначити, що одиниця криптовалюти являє собою код, який генерується внаслідок складних математичних обчислень на комп’ютері.

Якщо ж ви готові додати ризику, то можна придбати Solana, NEAR, Cosmos, Polkadot. Також звернути увагу на Filecoin, це «довгобуд», який нарешті починає розвиватись. Найважче — це не розібратися в криптосвіті, а зробити перший крок і потрапити до нього. Коли інвестор вже купив свій перший актив, він починає читати статті, дізнаватись, як влаштована галузь, куди ще можна інвестувати.

Закон визначає такі загальні принципи державного регулювання. Для цього вони, як і інші постачальники послуг, пов’язаних з обігом криптовалют, повинні були пройти державну реєстрацію в Україні та подавати звіти про свою діяльність у компетентні органи. Binance співпрацюватиме з Мінцифрою, щоби допомогти впровадити регулювання криптовалют. Кожен запис у реєстрі блокчейну є точним і ним неможливо маніпулювати. Через це шахраям не вдасться зробити фальшиву криптовалюту. — це різновид віртуальної валюти, що ґрунтується на криптографічних системах.

Але, якщо ви десь посередині між першими та другими, на вас тут також чекає багато корисної інформації. Національна комісія з банків і цінних паперів Гондурасу заборонила зберігати та проводити операції з… Продаж криптокредитором Genesis акцій фонду GBTC від компанії Grayscale Investments не матиме серйозного впливу на ринок…. CEO компанії Tether Паоло Ардоіно звинуватив фірму Circle у «поширенні неправди» через заяву директорки з…

– Якщо біржа чи обмінник хочуть працювати на ринку, вони мають відповідати цим правилам». Такі стрибки є адекватними для крипторинку, але, можливо, через них люди втратять віру в альткоїни. Зважаючи на ріст інфляції, тримати кошти у фіаті небезпечно.

Серед найбільших інвестиційних компаній, які отримали дозвіл, був гігант з управління активами Franklin Templeton. Залучивши мільярди доларів у перший місяць торгівлі, ці біржові фонди стали одними з найуспішніших в історії індустрії. Ніколи не приймайте вихідні дзвінки з проханням надати твою конфіденційну особисту інформацію. Майте на увазі, що шахраї можуть підробити законні номери телефону під час вихідних дзвінків. До речі, криптобіржа KUNA створила короткі безкоштовні навчальні відеоролики.